Prosmile - sestricka

Prijímame nových pacientov

Vážení pacienti,
všetko vybavíme za Vás! Spojíme sa s Vašim doterajším stomatológom a zdravotnú dokumentáciu prenesieme za Vás.

Vám len stačí vybrať si najvhodnejší spôsob vyplnenia Dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti – cez internet alebo osobne u nás v ProSmile Clinic. Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti je možné podpísať aj u nás počas absolvovania vstupného vyšetrenia.

Návod, ako vyplniť Dohodu nájdete nižšie.

Tešíme sa na Vás!
ProSmile Clinic – Vaša rodinná klinika

Prinášame Vám 3 benefity a k nim 3 výhody,
prečo sa stať našimi pacientmi aj s celou rodinou:

  • 1+1 dentálna hygiena ZDARMA 

PREVENCIA je základom úspechu. My to vieme a preto našim pacientom ponúkame možnosť využiť bezkonkurenčný benefit 1+1 dentálna hygiena ZDARMA opakujúci sa každý kalendárny rok. Pre zachovanie zdravých zubov odporúčame okrem každoročnej preventívnej prehliadky absolvovať aj dentálnu hygienu každých 6 mesiacov. Staňte sa našim pacientom a dostanete 2. dentálnu hygienu v roku úplne ZDARMA.

  • Špecializovaná detská zubárka

Prvé mliečné zúbky rastú zvyčajne okolo 6. mesiaca a preto netreba nič zanedbať. U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postará špecializovaná zubná lekárka, ktorá sa venuje výlučne ošetreniam detí.

  • Vstupné vyšetrenie teraz len za 9,90 

Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami získate komplexné vstupné vyšetrenie za výhodnú cenu a všetky preventívne prehliadky úplne ZDARMA. Na vstupnom vyšetrení skontrolujeme stav Vášho chrupu a vyhotovíme intraorálne röntgenové snímky. V prípade potreby môže Váš ošetrujúci lekár odporučiť nad rámec vstupného vyšetrenia aj panoramatický snímok celého chrupu.

  • Vzdelaný a príjemný personál

Náš odborný personál navštevuje školenia a konferencie, vďaka ktorým prináša do ProSmile Clinic neustále nové postupy

  • Moderné vybavenie kliniky

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší

  • Všetky zdravotné poisťovne

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami a preto Vám bude ošetrenie čiastočne hradené cez Vaše zdravotné poistenie

Nech sa páči, zvoľte si spôsob vyplnenia Dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti:

  • Elektronicky – v pohodlí domova stačí vyplniť a podpísať 3x TÚTO DOHODU a poslať ju mailom na prosmile@prosmile.sk alebo na našu adresu ProSmile Clinic s.r.o., Tehelná 26, 831 03 Bratislava. O presun Vašej zdravotnej dokumentácie sa postaráme my.
  • Osobne – počas ordinačných hodín stačí odovzdať 3x vyplnenú a podpísanú TÚTO DOHODU priamo v ProSmile Clinic. O presun Vašej zdravotnej dokumentácie sa postaráme my.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na prosmile@prosmile.sk alebo telefonicky na našich číslach 0908 744 367, 02/4425 0181.

Tešíme sa na Vás!
Tím ProSmile Clinic