Prijímame nových pacientov

Vážení pacienti, sme zubná klinika v Bratislave poskytujúca komplexné stomatologické služby. Pod jednou strechou u nás nájdete všetko, čo potrebuje celá Vaša rodina. V ProSmile Clinic pracuje každý zubný lekár s najmodernejším technologickým vybavením, ktoré nájdete v časti Technológie. Neustále vzdelávanie na odborných kongresoch, vďaka ktorému prinášame najnovšie poznatky zubného lekárstva do praxe, je zárukou kvalitne odvedenej práce. Spokojnosť viac ako 10.000 našich pacientov potvrdzujú aj verejne dostupné recenzie. Staňte sa našimi pacientmi a všetko vybavíme za Vás! Spojíme sa s Vašim doterajším stomatológom, zdravotnú dokumentáciu si vyžiadame a prenesieme ku nám. Vám stačí absolvovať len vstupné vyšetrenie. O ostatné sa už postaráme my. Neváhajte nás kontaktovať na našich telefónnych číslach alebo priamo cez kontaktný formulár a obratom sa s Vami spojíme. Tešíme sa na Vás! ProSmile Clinic - Vaša rodinná zubná klinika

Prinášame Vám 3 benefity a k nim 3 výhody, prečo sa stať našimi pacientmi aj s celou rodinou

1+1 dentálna hygiena ZDARMA každý rok

My to vieme, a preto našim pacientom ponúkame možnosť využiť bezkonkurenčný benefit (opakujúci sa každý kalendárny rok) 1+1 dentálna hygiena ZDARMA.

Špecializovaná detská zubárka

Prvé mliečné zúbky rastú zvyčajne okolo 6. mesiaca, a preto netreba nič zanedbať. U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postará špecializovaná zubná lekárka, ktorá sa venuje výlučne ošetreniam detí.

Vstupné vyšetrenie za 19,90 €

Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami získate komplexné vstupné vyšetrenie za výhodnú cenu a všetky preventívne prehliadky úplne ZDARMA. Na vstupnom vyšetrení skontrolujeme stav Vášho chrupu a vyhotovíme intraorálne röntgenové snímky.

Vzdelaný a príjemný personál

Náš odborný personál navštevuje školenia a konferencie, vďaka ktorým prináša do ProSmile Clinic neustále nové postupy.

Moderné vybavenie kliniky

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší.

Všetky zdravotné poisťovne

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami, a preto Vám bude ošetrenie čiastočne hradené cez Vaše zdravotné poistenie.

Recenzie