Prijímame nových pacientov

Vážení pacienti, sme zubná klinika v Bratislave poskytujúca komplexné stomatologické služby. Pod jednou strechou u nás nájdete všetko, čo potrebuje celá Vaša rodina. V ProSmile Clinic pracuje každý zubný lekár s najmodernejším technologickým vybavením, ktoré nájdete v časti Technológie. Neustále vzdelávanie na odborných kongresoch, vďaka ktorému prinášame najnovšie poznatky zubného lekárstva do praxe, je zárukou kvalitne odvedenej práce. Spokojnosť viac ako 10.000 našich pacientov potvrdzujú aj verejne dostupné recenzie. Staňte sa našimi pacientmi a všetko vybavíme za Vás! Spojíme sa s Vašim doterajším stomatológom, zdravotnú dokumentáciu si vyžiadame a prenesieme ku nám. Vám stačí absolvovať len vstupné vyšetrenie. O ostatné sa už postaráme my. Neváhajte nás kontaktovať na našich telefónnych číslach alebo priamo cez kontaktný formulár a obratom sa s Vami spojíme. Tešíme sa na Vás! ProSmile Clinic - Vaša rodinná zubná klinika

Prinášame Vám 3 benefity a k nim 3 výhody, prečo sa stať našimi pacientmi aj s celou rodinou

1+1 dentálna hygiena ZDARMA každý rok

My to vieme, a preto našim pacientom ponúkame možnosť využiť bezkonkurenčný benefit (opakujúci sa každý kalendárny rok) 1+1 dentálna hygiena ZDARMA.

Špecializovaná detská zubárka

Prvé mliečné zúbky rastú zvyčajne okolo 6. mesiaca, a preto netreba nič zanedbať. U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postará špecializovaná zubná lekárka, ktorá sa venuje výlučne ošetreniam detí.

Vstupné vyšetrenie za 19,90 €

Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami získate komplexné vstupné vyšetrenie za výhodnú cenu a všetky preventívne prehliadky úplne ZDARMA. Na vstupnom vyšetrení skontrolujeme stav Vášho chrupu a vyhotovíme intraorálne röntgenové snímky.

Vzdelaný a príjemný personál

Náš odborný personál navštevuje školenia a konferencie, vďaka ktorým prináša do ProSmile Clinic neustále nové postupy.

Moderné vybavenie kliniky

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší.

Všetky zdravotné poisťovne

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami, a preto Vám bude ošetrenie čiastočne hradené cez Vaše zdravotné poistenie.

Recenzie

lubica bilikova
lubica bilikova
2023-11-30
Úžasný prístup od recepcie až po pani Dr 🥰🙏🏼 Bola som s 2 ročným synom🫶🏼 a zvládol to vďaka prístupu pani Dr uzasne . Dakujem
Anna Klanduchova
Anna Klanduchova
2023-11-28
V ProSmile Clinic máme detskú stomatologičku pre syna, zatiaľ sme vždy boli maximálne spokojní. Príjemný prístup, odborné vyšetrenie, odporúčania, naozaj nemám čo vytknúť.
Matej Šikula
Matej Šikula
2023-11-28
Príjemné prostredie,odborníci pri výkonoch a flexibilný personál recepcie ktorý vie prispôsobit termíny pacientovi.
Marek Kubeš
Marek Kubeš
2023-11-21
Príjemné prostredie a ústretový personál
Lukáš Michňák
Lukáš Michňák
2023-11-20
Fenomenálny veľmi profesionálny a myli prístup ďakujem.
Helena Lukačinová
Helena Lukačinová
2023-11-15
Veľmi dobrý prístup som spokojná s výberom.
Zuzana Perez Zafkova
Zuzana Perez Zafkova
2023-11-15
Termin som dostala presne v den kedy mi to vyhovovalo. Vstupnu prehliadku som absolvovala Kde mi bol spraveny rontgen zubov a nasledne samotna prehliadka bola velmi detailna. Pani doktorka Gurska isla zub za zubom v spolupraci so sestrickou ktora pozerala na rtg a zaroven si zapisovala. Ak p. Doktorke nieco nesedelo poziadala sestricku o rtg a konzultovali to spolu. Neskor mi pani doktorka ukazala rtg snimky a isla zub za zubom a ku kazdemu zubu vysvetlila ci je ok alebo co odporuca. Za mna velke plus pretoze na tak detailnu vstupnu prehliadku som nebola zvyknuta. Celkovo prehliadka trvala cca 25 minut kde som bola zvyknuta ze to prebehlo za 2-3 minuty u mojho predchadzajuceho zubara. Som rada ze som si zvolila prave ProSmile Clinic.
Radomir Jelinek
Radomir Jelinek
2023-11-15
Veľmi profesionálny prístup a súčasne ľudský. Ďakujem
Lukáš Ilušák
Lukáš Ilušák
2023-11-09
Tak ja som mal robenú extrakciu zuba u p. Dr. Gáberovej a musím fakt pochváliť veľmi som bol spokojný spravila mi to bezbolestne a citlivo to vytiahla ten koreň mi a aj mi ranu zašila 👌👌 čo som bol veľmi spokojný s výkonom u p. Dr. Gaberovej tak robí svedomito, predcizne, 👌👌 a spoľahlivo.. tak som veľmi spokojný s ošetrením chrupu po extrakcii zuba je pani doktorka milá, ústretová, a fakt odborníčka na vysokej úrovni 😉😉🤗🤗👍👍👍👍 a môžem vrelo ďalej odporučiť dávam 5 hviezdičiek 😉😉⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ spokojnosť na vysokej úrovni top 😉👌👌👌 a čo sa týka je tu špičkový team v ProSmile Clinic 👌👌 a vždy som bol spokojný..😉👍 Patrí im česť a úcta 😊😊⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️