Prinášame Vám 3 benefity a k nim 3 výhody, prečo sa stať našimi pacientmi aj s celou rodinou

1+1 dentálna hygiena ZDARMA každý rok

Prevencia je základ. My to vieme, a preto našim pacientom ponúkame možnosť využiť bezkonkurenčný benefit (opakujúci sa každý kalendárny rok) 1+1 dentálna hygiena ZDARMA.

Detské zubné lekárky

Prvé mliečné zúbky rastú zvyčajne okolo 6. mesiaca, a preto netreba nič zanedbať. U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postarajú naše zubné lekárky, ktoré sa venují výlučne ošetreniam detí.

Vstupné vyšetrenie za 9,90 €

Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami získate komplexné vstupné vyšetrenie za výhodnú cenu a všetky preventívne prehliadky úplne ZDARMA. Na vstupnom vyšetrení skontrolujeme stav Vášho chrupu a vyhotovíme intraorálne röntgenové snímky.

Vzdelaný a príjemný personál

Náš odborný personál navštevuje školenia a konferencie, vďaka ktorým prináša do ProSmile Clinic neustále nové postupy.

Moderné vybavenie kliniky

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší.

Všetky zdravotné poisťovne

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami, a preto Vám bude ošetrenie čiastočne hradené cez Vaše zdravotné poistenie.

Záleží nám na každom úsmeve

Bez ohľadu na vek a poisťovňu

Deti

Naše detské zubné lekárky sa postarajú o detičky už od prvého zúbka. Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami máte 2 preventívne prehliadky Vašich detičiek počas roka úplne zdarma.

Dospelí

Záchovná stomatológia, ošetrenie koreňových kanálikov, či zavádzanie implantátov sú u nás bežnými ošetreniami dospelých. Vďaka moderným technológiám je ošetrenie trvácne a bezbolestné.

Seniori

Fixné a snímateľné zubné náhrady, zubné mostíky a zubné korunky, ako aj ďalšie protetické práce vyrábame denne pre dospelých a seniorov, ktorým tak vrátime pekný úsmev a radosť zo života.

LV22-166

Detský zubný lekár

Hľadáte pre svoje detičky alebo celú rodinu zubného lekára?

U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postarajú zubné lekárky, ktoré sa venujú výlučne ošetreniam detí.

1+1 dentálna hygiena ZDARMA

Vstupné vyšetrenie teraz len za 9,90 €

Máme uzatvorené zmluvy so zdravotnými poisťovňami VšZP, Dôvera a Union

0+
spokojných pacientov
0+
ošetrení mesačne
0+
zubných lekárov
0+
dentálnych hygieničiek

Technológie

Recenzie

Lenka Kováč
Lenka Kováč
2023-08-31
Úžasné ošetrenie synčeka veľká vďaka pani Dr. Olesya Zinchenko úžasný lekár a človek s veľkým srdiečkom
Gabriela Švondrová
Gabriela Švondrová
2023-08-29
Som veľmi spokojná profesionálny personàl čo sa týka odbornosti určite odporúčam pre tých, ak rozmýšľajú nad výberom zubnej ambulancie.
Monika Somorovska
Monika Somorovska
2023-08-26
Ďakujem že som našla túto kliniku,od samého príchodu dobrý pocit, usmiata recepčná Simonka aj dentálna hygiena u pani doktorky Tomasovej super dôkladné čistenie aké som ešte nezažila. Odporúčam každému aj takým, ktorý majú strach chodiť zubárovi ako som ja mávala a už nie.
Martina Krchnak
Martina Krchnak
2023-08-25
Perfektny pristup, personal a všetko.
Angelika Zemanová
Angelika Zemanová
2023-08-25
Ďakujem za ošetrenie úžasná klinika a celý tím odporúčam 🦷
Patrik Gubov
Patrik Gubov
2023-08-21
Bol som na vstupnom vyšetrení. Zobrali ma presne na čas. Spravili mi rtg. Pán doktor Jaššo mi všetko velmi ochotne vysvetlil a určil ďalší postup. Pokial hladate kliniku kde sa vám budú správať na úrovni a máte strach zo zubárov je to pre vás správne miesto. V dnešnej dobe to vôbec nie je samozrejmosť.