Prinášame vám 3 benefity a k nim 3 výhody, prečo sa stať našimi pacientmi aj s celou rodinou

1+1 dentálna hygiena ZDARMA každý rok

Prevencia je základ. My to vieme, a preto našim pacientom ponúkame možnosť využiť každý kalendárny rok opakujúci sa bezkonkurenčný benefit  1+1 dentálna hygiena ZDARMA.

Detské zubné lekárky

Prvé mliečne zúbky rastú dieťatku zvyčajne okolo 6. mesiaca života, a preto netreba nič zanedbať. U nás v ProSmile Clinic sa o vaše  dieťatko postarajú naše zubné lekárky, ktoré sa venujú  výlučne ošetreniu detí.

Vstupné vyšetrenie za 19,90 €

Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami získate komplexné vstupné vyšetrenie za výhodnú cenu a všetky preventívne prehliadky úplne ZDARMA. Pri vstupnom vyšetrení skontrolujeme stav vášho chrupu a vyhotovíme intraorálne röntgenové snímky.

Vzdelaný a príjemný personál

Náš odborný personál navštevuje školenia a konferencie, vďaka čomu prináša do ProSmile Clinic neustále nové postupy.

Moderné vybavenie kliniky

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší.

Všetky zdravotné poisťovne

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami, a preto vám bude ošetrenie čiastočne hradené z vášho zdravotného poistenia.

Záleží nám na každom úsmeve

Bez ohľadu na vek a poisťovňu

Deti

Naše detské zubné lekárky sa postarajú o detičky už od prvého zúbka. Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami máte 2 preventívne prehliadky vašich detičiek počas roka úplne zdarma.

Dospelí

Záchovná stomatológia, ošetrenie koreňových kanálikov či zavedenie implantátov sú u nás bežnými ošetreniami dospelých. Vďaka moderným technológiám sú ošetrenia trvácne a bezbolestné.

Seniori

Denne vyrábame pre dospelých a seniorov fixné a snímateľné zubné náhrady, zubné mostíky i zubné korunky a vykonávame ďalšie protetické práce, aby sme im tak navrátili pekný úsmev a radosť zo života.

LV22-166

Detský zubný lekár

Hľadáte pre svoje detičky alebo celú rodinu zubného lekára?

U nás v ProSmile Clinic sa o vaše dieťatko postarajú zubné lekárky, ktoré sa venujú výlučne ošetreniu detí.

1+1 dentálna hygiena ZADARMO každý rok!

Vstupné vyšetrenie teraz len za 19,90 €

Máme uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami: VšZP, Dôvera a Union

0+
spokojných pacientov
0+
ošetrení mesačne
0+
zubných lekárov
0+
dentálnych hygieničiek

Technológie

Recenzie

lubica bilikova
lubica bilikova
2023-11-30
Úžasný prístup od recepcie až po pani Dr 🥰🙏🏼 Bola som s 2 ročným synom🫶🏼 a zvládol to vďaka prístupu pani Dr uzasne . Dakujem
Anna Klanduchova
Anna Klanduchova
2023-11-28
V ProSmile Clinic máme detskú stomatologičku pre syna, zatiaľ sme vždy boli maximálne spokojní. Príjemný prístup, odborné vyšetrenie, odporúčania, naozaj nemám čo vytknúť.
Matej Šikula
Matej Šikula
2023-11-28
Príjemné prostredie,odborníci pri výkonoch a flexibilný personál recepcie ktorý vie prispôsobit termíny pacientovi.
Marek Kubeš
Marek Kubeš
2023-11-21
Príjemné prostredie a ústretový personál
Lukáš Michňák
Lukáš Michňák
2023-11-20
Fenomenálny veľmi profesionálny a myli prístup ďakujem.
Helena Lukačinová
Helena Lukačinová
2023-11-15
Veľmi dobrý prístup som spokojná s výberom.
Zuzana Perez Zafkova
Zuzana Perez Zafkova
2023-11-15
Termin som dostala presne v den kedy mi to vyhovovalo. Vstupnu prehliadku som absolvovala Kde mi bol spraveny rontgen zubov a nasledne samotna prehliadka bola velmi detailna. Pani doktorka Gurska isla zub za zubom v spolupraci so sestrickou ktora pozerala na rtg a zaroven si zapisovala. Ak p. Doktorke nieco nesedelo poziadala sestricku o rtg a konzultovali to spolu. Neskor mi pani doktorka ukazala rtg snimky a isla zub za zubom a ku kazdemu zubu vysvetlila ci je ok alebo co odporuca. Za mna velke plus pretoze na tak detailnu vstupnu prehliadku som nebola zvyknuta. Celkovo prehliadka trvala cca 25 minut kde som bola zvyknuta ze to prebehlo za 2-3 minuty u mojho predchadzajuceho zubara. Som rada ze som si zvolila prave ProSmile Clinic.
Radomir Jelinek
Radomir Jelinek
2023-11-15
Veľmi profesionálny prístup a súčasne ľudský. Ďakujem
Lukáš Ilušák
Lukáš Ilušák
2023-11-09
Tak ja som mal robenú extrakciu zuba u p. Dr. Gáberovej a musím fakt pochváliť veľmi som bol spokojný spravila mi to bezbolestne a citlivo to vytiahla ten koreň mi a aj mi ranu zašila 👌👌 čo som bol veľmi spokojný s výkonom u p. Dr. Gaberovej tak robí svedomito, predcizne, 👌👌 a spoľahlivo.. tak som veľmi spokojný s ošetrením chrupu po extrakcii zuba je pani doktorka milá, ústretová, a fakt odborníčka na vysokej úrovni 😉😉🤗🤗👍👍👍👍 a môžem vrelo ďalej odporučiť dávam 5 hviezdičiek 😉😉⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ spokojnosť na vysokej úrovni top 😉👌👌👌 a čo sa týka je tu špičkový team v ProSmile Clinic 👌👌 a vždy som bol spokojný..😉👍 Patrí im česť a úcta 😊😊⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️