Prosmile - sestricka

Vitajte v ProSmile Clinic

Neustále vzdelávanie, motivovaný tím profesionálov a kvalitné moderné technológie sú zárukou dobre odvedenej práce.

Spokojnosť našich pacientov je pre nás prioritou, pretože práve oni sú našou najlepšou referenciou. Potvrdzuje to aj drvivá väčšina nových pacientov, ktorá k nám prišla na základe odporučenia svojich známych.

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší. Našim cieľom je poskytovať kvalitnú, ale cenovo dostupnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych bez dlhého čakania.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Náš tím

Simona Štikarová
MDDr. Simona Štikarová

Zubný lekár

Zuzana Tomšíková
Zuzana Tomšíková

Zdravotná sestra

Tomáš Smutný
Ing. Tomáš Smutný

Manažér kliniky

Technológie

VDW GOLD Reciproc
Jeden z najkvalitnejších endomotorov na trhu s integrovaným apexlokátorom nemeckej spoločnosti VDW, ktorý umožňuje tradičnú rotačnú preparáciu koreňového…

VDW Bee Fill
VDW BeeFill 2in1
Bee Fill je inovatívny prístroj nemeckej kvality, ktorým by mala byť vybavená každá moderná klinika. Využívame ho pri endodontických ošetreniach na zaplnenie koreňového kanálika.

Carestream CS2200
Intraorálne RTG CS2200
Vďaka modernému a ergonomickému prevedeniu intraorálneho RTG značky Carestream CS2200 vieme urobiť pacientovi snímku požadovanej časti chrupu v pohodlí…

Carestream CS7600
Scanner CS7600
Moderne zariadené kliniky nahrádzajú klasické RTG snímky čoraz viac za digitálne, ktoré prinášajú obrovskú výhodu. Vďaka scanneru Carestream CS7600 vieme snímok…

Cominox SterilClave 18 BHD
Autoklav COMINOX SterilClave 18 B HD
Ergonomicky naprojektovaný autokláv firmy Cominox je najnovším modelom 20-ročnej praxe a skúseností v oblasti sterilizácie. Autokláv COMINOX vlastní…

Referencie

Vo dverách ma prekvapila milá sestrička, ktorá ochotne vysvetlila priebeh našej návštevy. Deti sa návštevy zubára vždy celkom obávajú, preto nám bol takýto prístup príjemný. Doktorka bola skvelá, usmievavá a priateľská. Nemám čo vytknúť a odporúčam aj iným rodinám.

LUCIA

Profesionálny prístup, príjemná atmosféra a hlavne milá doktorka. Nie je problém s parkovaním, lokalita je tiež fajn. Za mňa určite odporúčam. Prehlásil som sem aj zvyšok rodiny.

PETER

Prišla som na odporučenie známych len na bielenie zubov. Musím povedať, že prístup pani doktorky ma veľmi milo prekvapil a tak som u nej ostala. Je vždy ochotná pomôcť aj na úkor svojho času a čo je hlavné, pri zákrokoch má obrovskú trpezlivosť. Asi nikto neobľubuje návštevu lekára, ale toto bolo naozaj úplne v pohode.

ANDREA

Oceňujem vysokú profesionalitu doktorky Štikarovej rovnako ako prístup jej sestričky. Vystriedal som už viac zubných lekárov, môžem preto zodpovedne povedať, že ProSmile Clinic je profesionálne vybavená klinika s kvalitnými službami.

MIROSLAV