Prinášame Vám 3 benefity a k nim 3 výhody, prečo sa stať našimi pacientmi aj s celou rodinou

1+1 dentálna hygiena ZDARMA každý rok

Prevencia je základ. My to vieme, a preto našim pacientom ponúkame možnosť využiť bezkonkurenčný benefit (opakujúci sa každý kalendárny rok) 1+1 dentálna hygiena ZDARMA.

Špecializovaná detská zubárka

Prvé mliečné zúbky rastú zvyčajne okolo 6. mesiaca, a preto netreba nič zanedbať. U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postará špecializovaná zubná lekárka, ktorá sa venuje výlučne ošetreniam detí.

Vstupné vyšetrenie za 9,90 €

Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami získate komplexné vstupné vyšetrenie za výhodnú cenu a všetky preventívne prehliadky úplne ZDARMA. Na vstupnom vyšetrení skontrolujeme stav Vášho chrupu a vyhotovíme intraorálne röntgenové snímky.

Vzdelaný a príjemný personál

Náš odborný personál navštevuje školenia a konferencie, vďaka ktorým prináša do ProSmile Clinic neustále nové postupy.

Moderné vybavenie kliniky

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší.

Všetky zdravotné poisťovne

Spolupracujeme so všetkými zdravotnými poisťovňami, a preto Vám bude ošetrenie čiastočne hradené cez Vaše zdravotné poistenie.

Záleží nám na každom úsmeve

Bez ohľadu na vek a poisťovňu

Deti

Naše detské zubné lekárky sa postarajú o detičky už od prvého zúbka. Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami máte 2 preventívne prehliadky Vašich detičiek počas roka úplne zdarma.

Dospelí

Záchovná stomatológia, ošetrenie koreňových kanálikov, či zavádzanie implantátov sú u nás bežnými ošetreniami dospelých. Vďaka moderným technológiám je ošetrenie trvácne a bezbolestné.

Seniori

Fixné a snímateľné zubné náhrady, zubné mostíky a zubné korunky, ako aj ďalšie protetické práce vyrábame denne pre dospelých a seniorov, ktorým tak vrátime pekný úsmev a radosť zo života.

LV22-166

Detský zubný lekár

Hľadáte pre svoje detičky alebo celú rodinu zubného lekára?

U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postarajú zubné lekárky, ktoré sa venujú výlučne ošetreniam detí.

1+1 dentálna hygiena ZDARMA

Vstupné vyšetrenie teraz len za 9,90 €

Máme uzatvorené zmluvy so zdravotnými poisťovňami VšZP, Dôvera a Union

0+
spokojných pacientov
0+
ošetrení mesačne
0+
zubných lekárov
0+
dentálnych hygieničiek

Technológie

Recenzie

Patrik Pisecny
Patrik Pisecny
2023-01-25
Jednoduchý spôsob objednania,príjemné prostredie a pani doktorka vs sestrička.....radosť si sadnúť do kresla :D. Všetko vysvetlia a človeka upozornia na všetko čo môže prísť.Ď
Milan Ježo
Milan Ježo
2023-01-24
Výborná starostlivosť počnúc prácou recepcie, prístupom sestry a profesionálnym prístupom lekárky MDDr. Štikárovej.
Petra Markova
Petra Markova
2023-01-23
Super klinika, velmi mila doktorka a sestricka, syncek bol 1x u zubara a vobec sa nebal, klinika ma detsky kutik a akvarium co syna velmi potesilo. Prijemny pristup personalu a dobra cena vstupneho vysterenia. Parkovanie v garazi.
Andrej Greguš
Andrej Greguš
2023-01-23
Profesionálny a milý prístup pri dentálnej hygiene detí je samozrejmosťou. Vysoký profesionálny štandard, ochota vysvetliť všetko a aj rady naviac. Ďakujeme
Juraj Paštrnák
Juraj Paštrnák
2023-01-19
Veľmi milý personál recepčné, zubné asistentky, dentálne hygieničky až po samostatných lekárov 🙂 ochota vždy pomôcť a poradiť, ďakujem
Veronika Kadlečíková
Veronika Kadlečíková
2023-01-18
Nemám žiadne výhrady voči tejto zubnej klinike a zatiaľ som bola vždy veľmi spokojná. Spojenie profesionálneho a ľudského prístupu.
Jana Polacik
Jana Polacik
2023-01-12
V zhľadom na môj veľký strach zo zubného lekára a bolesti, patrí moje veľké ďakujem pani doktorke Prídavkovej, ktorá je nie len výborný zubný lekár, ale aj psychológ a odbúrala moje veľké obavy, taktiež sestričke a v neposlednom rade pani Timkovej- office manažérke.