Vitajte v ProSmile Clinic

Neustále vzdelávanie, motivovaný tím profesionálov a kvalitné moderné technológie sú zárukou dobre odvedenej práce.

Pridajte sa aj Vy k viac ako 10.000 pacientom, o ktorých zdravie sa pravidelne staráme. Spokojnosť našich pacientov je pre nás prioritou, pretože práve oni sú našou najlepšou referenciou. Potvrdzuje to aj drvivá väčšina nových pacientov, ktorá k nám prišla na základe odporučenia svojich známych.

V ProSmile Clinic si zakladáme na používaní moderných technológií, vďaka ktorým je ošetrenie príjemnejšie a výsledný produkt trvácnejší. Našim cieľom je poskytovať kvalitnú, ale cenovo dostupnú zdravotnú starostlivosť pre Vás a Vašich blízkych bez dlhého čakania.

Sme Vaša rodinná zubná klinika.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naše služby

Zubné strojčeky

3+1 benefit pre našich pacientov

Zmluvy s poisťovňami

Máme uzatvorené zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami: VšZP, Dôvera a Union. Zdravotné poisťovne budú hradiť časť Vášho ošetrenia.

1+1 dentálna hygiena ZDARMA každý rok

Prevencia je základ. My to vieme, a preto našim pacientom ponúkame možnosť využiť bezkonkurenčný benefit (opakujúci sa každý kalendárny rok) 1+1 dentálna hygiena ZDARMA.

Špecializovaná detská zubárka

U nás v ProSmile Clinic sa o Vaše dieťatko postará špecializovaná zubná lekárka, ktorá sa venuje výlučne ošetreniam detí.

Vstupné vyšetrenie za 9,90 €

Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami získate komplexné vstupné vyšetrenie za výhodnú cenu a všetky preventívne prehliadky úplne ZDARMA.

Naše práce

The quick, brown fox jumps over a lazy dog. DJs flock by when MTV ax quiz prog. Junk MTV quiz graced by fox whelps. Bawds jog, flick quartz, vex.

0+
spokojných zákazníkov
0+
ošetrení mesačne
0+
zubných lekárov
0+
dentálnych hygieničiek

Záleží nám na každom úsmeve

Bez ohľadu na vek a poisťovňu

Deti

Naše detské zubné lekárky sa postarajú o detičky už od prvého zúbka. Vďaka spolupráci so zdravotnými poisťovňami máte 2 preventívne prehliadky Vašich detičiek počas roka úplne zdarma.

Dospelí

Záchovná stomatológia, ošetrenie koreňových kanálikov, či zavádzanie implantátov sú u nás bežnými ošetreniami dospelých. Vďaka moderným technológiám je ošetrenie trvácne a bezbolestné.

Seniori

Fixné a snímateľné zubné náhrady, zubné mostíky a zubné korunky, ako aj ďalšie protetické práce vyrábame denne pre dospelých a seniorov, ktorým tak vrátime pekný úsmev a radosť zo života.

Recenzie

Lenka Kováč
Lenka Kováč
2023-08-31
Úžasné ošetrenie synčeka veľká vďaka pani Dr. Olesya Zinchenko úžasný lekár a človek s veľkým srdiečkom
Gabriela Švondrová
Gabriela Švondrová
2023-08-29
Som veľmi spokojná profesionálny personàl čo sa týka odbornosti určite odporúčam pre tých, ak rozmýšľajú nad výberom zubnej ambulancie.
Monika Somorovska
Monika Somorovska
2023-08-26
Ďakujem že som našla túto kliniku,od samého príchodu dobrý pocit, usmiata recepčná Simonka aj dentálna hygiena u pani doktorky Tomasovej super dôkladné čistenie aké som ešte nezažila. Odporúčam každému aj takým, ktorý majú strach chodiť zubárovi ako som ja mávala a už nie.
Martina Krchnak
Martina Krchnak
2023-08-25
Perfektny pristup, personal a všetko.
Angelika Zemanová
Angelika Zemanová
2023-08-25
Ďakujem za ošetrenie úžasná klinika a celý tím odporúčam 🦷
Patrik Gubov
Patrik Gubov
2023-08-21
Bol som na vstupnom vyšetrení. Zobrali ma presne na čas. Spravili mi rtg. Pán doktor Jaššo mi všetko velmi ochotne vysvetlil a určil ďalší postup. Pokial hladate kliniku kde sa vám budú správať na úrovni a máte strach zo zubárov je to pre vás správne miesto. V dnešnej dobe to vôbec nie je samozrejmosť.

Kontakty

ORDINAČNÉ HODINY